Filmy

Jak wybrać skuteczny impregnat do drewna? Jak sprawdzić impregnat? Na co szczególnie zwrócić uwagę?

 Prosty sposób jak wybrać skuteczny impregnat do drewna, który przez lata będzie chronił drewno przed grzybami, sinizną, owadami i czynnikami atmosferycznymi. Na co zwrócić uwagę żeby impregnacja drewna była naprawdę skuteczna. Impregnowanie drewna przyniesie oczekiwane korzyści tylko jeśli zastosowany zostanie właściwy impregnat. Prezentacja na przykładzie impregnatu HartzLain Decor dostępnego w wielu kolorach i pojemnościach.

Czym pomalować płot drewniany. Jak zabezpieczyć drewniane deski albo meble tarasowe.

W tym odcinku pokażemy Ci jak dobrze zabezpieczyć drewniane meble ogrodowe / tarasowe, lub inne drewniane elementy narażone na warunki atmosferyczne.

Jak skutecznie zabezpieczyć drewno, altanę, płot, meble ogrodowe. Czym pomalować stół drewniany?

Czym zabezpieczyć drewno? Jaki wybrać lakier, impregnat czy olej do drewna? Odpowiedni wybór jest podstawowym warunkiem skutecznego i trwałego zabezpieczenia drewnianych elementów stolarki ogrodowej i większych konstrukcji drewnianych. Na co zwrócić uwagę dokonując takiego wyboru? Jak prawidłowo zabezpieczyć drewniane płoty, altany, meble?

Czym pomalować jacht albo wiosła

HartzLack YACHT to najlepszy lakier jachtowy na rynku. Odporny na trudne warunki atmosferyczne, szybko schnący,

Jak trwale zabezpieczyć drewno i zmienić jego kolor? Lakierobejca – trwałe zabezpieczenie drewna?

Lakierobejca – jak dobrze ochronić i zabarwić drewno nadając mu wybrany kolor? Jakie właściwości powinna mieć dobra lakierobejca? Czym zabezpieczać drewno aby wytrzymało długie lata? Czym odnowić stare drzwi czy meble ogrodowe?